Komplet celulitida

Kosmetická a preventivní lymfodrenáž s bahenním zábalem z Mrtvého moře obohaceném vzácnými minerály

Exkluzívní balíček proti celulitidě

Nejkomplexnější balíček z naší nabídky na zmírnění celulitidy se zárukou ztráty centimetrů

Balíček Komplet celulitida se skládá z kombinace ruční lymfodrenáže, přístrojové lymfatické masáže a ošetření tělovým zábalem.

Balíček Vám nabízí záruku, že ztratíte alespoň 15 cm v objemu nebo neplatíte. Průměrný úbytek centimetrů se však pohybuje od 25 do 30 cm. Po zábalu je kůže napnutá a jemná. Ošetření pročistí tělo a kůži, máte pocit jako znovuzrození s neskutečně sametovou pokožkou. Zákazníci, kteří mají problém se striemi vidí okamžité zlepšení. Ty jsou méně viditelné, kůže se napne. Ošetření je také výborné pro lift prsou, hýždí a stehen.

Popis ošetření

1. Preventivní manuální lymfodrenáž vede k mechanickému rozvolnění tukových ložisek, uvolnění a odvádění nadbytečné tekutiny přes lymfatický systém a vyloučení z těla ven. Provádí se speciálními hnětacími a uvolňovacími hmaty a větším, avšak nebolestivým tlakem.

Zmírněte strie a celulitidu, detoxikujte se a ztraťte centimetry

2. Přístrojová komprese je vhodná i jako preventivní terapie u lidí vystavených dlouhému stání, u zaměstnanců v obchodě, v dopravě apod.

3. Teplé mořské bahno vytáhne škodlivé látky z tekutiny kolem tukových buněk, zatím co zábalová metoda stlačí a formuje tukovou tkáň. Ošetření celotělovým bahenním zábalem je patentovaný efektivní prostředek pro dosažení detoxikace těla a kůže, který je 100% přírodní.

Balíček je sestaven nejen na zmírnění celulitidy, ale i podporu metabolismu a jeho zrychlení, pro podporu detoxikace organismu, poruch menstruačního cyklu, premenstruační tenze, zmírnění migrenózních stavů a bolestí hlavy.

Balíček 1
2 299
  • Obsahuje 3 návštěvy
Balíček 2
4 190
  • Obsahuje 6 návštěv

Složení balíčku

  • Ruční lymfatická masáž
  • Přístrojová lymfatická masáž (Lymfoven 14K Kosmetik – 2×12 komor )
  • Bahenní zábal Universal Contour Wrap

Obsahuje 3 návštěvy během 10 až 14 dnů.

Konzultace zdarma a objednávky

%d blogerům se to líbí: