Universal Contour Wrap

Přírodní a efektivní způsob jak ztratit centimetry na stálo

100% způsob ke zmenšení objemu těla se zárukou

Universal Contour Wrap je patentovaný bahenní roztok, který je výsledkem 12-letého vývoje a výzkumu Dr. Strema. Jeho záměrem bylo najít efektivní prostředek pro dosažení detoxikace těla a kůže. Používání bahna je zaznamenáno již z dob, kdy Kleopatra započala s uměním zachování krásy, a tím se pokoušela být nesmrtelná.

Záruka vrácení peněz

Naše ošetření tělovým zábalem nabízí záruku, že ztratíte alespoň 15 cm v objemu nebo neplatíte. Průměrný úbytek centimetrů se však pohybuje od 25 do 30 cm.

Popis ošetření

Obinadla namočená v roztoku z přírodních minerálů a mořského bahna ovinou tělo v teplý zábal. Ještě teplé mořské bahno vytáhne škodlivé látky z tekutiny kolem tukových buněk, zatímco zábalová metoda stlačí a formuje tukovou tkáň. S pomocí vinylového obleku udržuje zákazník v průběhu ošetření pohodlnou tělesnou teplotu. Tělový zábal zpevní, vytvaruje a zredukuje vaše míry. Pročistí tělo a kůži, máte pocit jako znovuzrození s neskutečně jemnou a sametovou kůží. Ošetření je výborné pro zpevnění a lift prsou, hýždí a stehen. Přírodní mořské bahno je hypo-alergenní sloučenina, která zbavuje kůži také všech odumřelých buněk.

Zpevněte se, detoxikujte a ztraťte centimetry

Nabídka 1
1 490
  • Jeden celotělový zábal
Nabídka 2
3 990
  • Kůra ze 3 ks zábalů

Konzultace zdarma a objednávky

Jsme certifikovaným partnerem oficiálního zastoupení Universal Contour Wrap pro ČR.

%d blogerům se to líbí: