Celotělový zábal Universal Contour Wrap

Přírodní a efektivní způsob jak ztratit centimetry na stálo

100% způsob ke zmenšení objemu těla se zárukou

Jedná se o jedinou ověřenou světovou metodu se zábaly, která garantuje okamžitou ztrátu centimetrů již po prvním ošetření.

Jak to funguje?

Obinadla namočená v roztoku z přírodních minerálů a mořského bahna ovinou tělo v teplý zábal. Ještě teplé mořské bahno vytáhne škodlivé látky z tekutiny kolem tukových buněk, zatímco zábalová metoda stlačí a formuje tukovou tkáň. S pomocí vinylového obleku udržuje zákazník v průběhu ošetření pohodlnou tělovou teplotu. Tělový zábal zpevní, vytvaruje a zredukuje vaše míry. Pročistí tělo a kůži, máte pocit jako znovuzrození s neskutečně jemnou a sametovou kůží. Ošetření je výborné pro zpevnění a lift prsou, hýždí a stehen. Přírodní mořské bahno je hypo-alergenní sloučenina, která zbavuje kůži také všech odumřelých buněk.

Universal Contour Wrap je patentovaný bahenní roztok je výsledkem 12-letého vývoje, výzkumu Dr. Strema. Jeho záměrem bylo najít efektivní prostředek pro dosažení detoxikace těla a kůže, a to je již více než 30 let. Používání bahna je zaznamenáno již z dob, kdy Kleopatra započala s uměním zachování krásy a tím se pokoušela být nesmrtelná.

Výhody UNIVERSAL CONTOUR WRAP

  • Jemně odstraňuje odumřelé kožní buňky
  • Zanechává pokožku hladkou a hydratovanou
  • Snižuje  výskyt celulitidy a stryjí
  • Odstraňuje škodlivé toxiny z těla

U nás ošetření se zárukou

Naše ošetření tělovým zábalem nabízí záruku, že zhubnete alespoň 15 cm nebo neplatíte. Průměrný úbytek centimetrů se však pohybuje od 25 do 30 cm. Zaručujeme, že pokud si úbytek 15 cm neudržíte alespoň 30 dní, obdržíte další ošetření zdarma.

Konzultace zdarma a nejlepší cena

Jeden celotělový zábal 1 350 Kč
Kůra složená ze 3 zábalů 3 750 Kč
Doporučujeme podstoupit 3 – 5 ošetření vždy alespoň 7 – 10 dní po sobě.

Konzultace a objednávky

Taťána Marková, mobil 777 797 389

Jsme certifikovaným partnerem oficiálního zastoupení Universal Contour Wrap po ČR. Ošetření provádíme ve studiu Beauty Space v Brně, Polní 5.